1. >
  2. Investiční nemovitosti

Investiční nemovitosti

Investiční nemovitosti
Máte finanční prostředky na účtech, kde se Vám skoro nezhodnocují? Investujte do nemovitostí. Z nemovitosti není jen příjem z nájmů, ale také z toho, jak se nemovitost časem zhodnocuje svojí hodnotou. Víme, jak, co a kde koupit, aby se Vám to vyplatilo. Rádi Vám nabídneme nemovitost mimo inzerce.
Nájemní byty, BD a RD
Mít pasivní příjem z pronájmů je v dnešní době jistota. Chcete vlastnit byty, bytový dům nebo RD na pronájem? Najdeme Vám to nejlepší co je na trhu tak, aby to byla jistota, dobrý technický stav i lokalita. Vše přes naše odborníky prověříme a rádi zajistíme i solidní nájemníky. Máme v tom zkušenosti.
Komerční nemovitosti
Máme komerční nemovitosti mimo inzerce, které lze koupit, upravit a přeprodat. Díky čemuž získáte zajímavý rychlý zisk. Vše je o rychlosti, jelikož těchto zajímavých nemovitostí není moc. Vše prověřujeme a osobně procházíme. Se vším pomůžeme a zajistíme i další služby.
Výstavby a development
Chcete postavit RD nebo změnit účel např. z kanceláří na bytový dům? Nebo chcete pouze poupravit a přeprodat nejvyšší ceně? Se vším máme zkušenosti a rádi pomůžeme. Spolupracujeme s mnoha firmami. Zajišťujeme i projekty typu: solární panely, čističky vod nebo výtahy vč. dot. programů.