1. >
  2. Správa budov

Správa budov

Správa budov
Vlastníte nebo uvažujete o koupi nemovitosti (byt, BD, komerce)? Nemáte čas se o vše starat nebo to máte daleko na dojíždění? Chcete mít nemovitost v perfektním stavu, a aby se nezhodnocovala svým stavem? Zajistíme dohled, komunikaci s nájemníky, revize, smlouvy, kontroly, vyhledání ověřených nájemníků, inzerce, opravy nebo údržby atd.
Opravy nebo technické údržby
Nechcete čekat až se někomu uvolní čas na Vaší práci? Hledáte přijatelné ceny, ale dobrou kvalitu prací? Máme pro Vás prověřené elektrikáře, zedníky, statiky, stavební dohled, plynaře, vodaře, techniky, malíře, uklízečky, atd. Vše pod jednou střechou. Potřebujete něco opravit/upravit nebo vyměnit? Jsme schopni cokoliv zajistit.
Poradenství a podpora 24/7
Zajišťujeme advokátní a realitní činnost, smlouvy, poradenství, pojištění, revizní zprávy, přepis nebo správu energií, komunikace s SBD nebo SVJ, atd. Potřebujete najít zajímavou nemovitost v dobré lokalitě? Potřebujete ověřit stav nemovitosti? Ať už jste náš nebo nový klient, jsme tu pro Vás. Stačí nám zavolat a pošleme k Vám kolegu.
Finance / zhodnocení
Potřebujete zajistit nejvýhodnější úrok u hypotéky, úvěru, spoření nebo ve fondech? Potřebujete získat finance na/za Vaší nemovitost? Chcete zhodnotit své prostředky v rámci nemovitosti? Víme, jak, kde, co a proč. Kontaktujte nás.
Vybavení nemovitosti
Potřebujete vybavit Vaší nemovitost? Jsme schopni Vám zajistit se slevami kvalitní spotřebiče, nábytek, vše dovést, zapojit nebo zajistíme na/vystěhování. Dokážeme zajistit také homestaging jako přípravu k prodeji a mnoho dalšího.
Stavební úpravy / povolení
Chcete stavět, změnit dispozice nebo účel stavby? Můžeme zajistit projektanta, odhadce, geodeta, odborníka na dotační programy, pomoct s povolením, atd. Můžeme pomoct také se stavbou nebo zajistit solární panely, apod.