1. >
  2. Reality

Reality

Prodej nemovitosti
Zajistíme Vám prodej za nejvyšší tržní cenu. Nemovitost připravíme, aby co nejvíce zaujala (kvalitní inzerce na všech portálech, profesionální fotografie, homestaging). Plno faktorů hraje roli v tom, jak zaujmout. Pomůžeme s výmalbou, úklidem, apod. Vše totiž udělá dobrý dojem u zájemců.
Koupě nemovitosti
Hledáte nemovitost pro sebe na bydlení nebo jako investici na pasivní příjem? Vyhledáme Vám ji dle lokality, technického stavu a ceny. Tak, aby se Vám nemovitost zhodnotila následujícími lety. Samozřejmě cenou co nejníž to jde. Myslíme i na budoucí úpravy na domě (balkon, výtah, apod.).
Realitní služby
Zajišťujeme všechny realitní služby (kvalitní inzerce, vyhledání prověřených nájemníků, ověření technického stavu budovy, právní servis, smlouvy, revize, stavební opravy/úpravy, odhady, finance, úřady a povolení, komunikaci s SVJ/SBD) a mnoho dalšího. Řekněte si o co máte zájem.
Ostatní podslužby
Máte zájem o aukci, dražbu nebo cokoliv co není uvedeno na našich stránkách? Sdělte nám to a rádi zajistíme. Máme široký rozptyl služeb a firemních partnerů. Díky čemuž jsme schopni zajistit téměř cokoliv. Jen nám o tom musíte říct co potřebujete. Jsme tu přece jenom pro Vás.