1. >
  2. Marketing / eshopy

Marketing / eshopy

Chcete se lépe zviditelnit nebo zvýšit obraty? Potřebujete řešit: webové stránky, eshop, webdesign, marketing, atd.? Stačí nás kontaktovat a my vše zajistíme, pomůžeme a budeme k dispozici po celou dobu spolupráce.

Tvorba webu / eshopu
Chcete mít moderní a kvalitní eshop nebo webovou stránku? Aby vše fungovalo bez chyb dle požadavků s co nejvíce automatickými funkcemi? Propojíme všechny moduly a doplňky, které Vám ulehčí práci. Individuálně vytvoříme Váš projekt na míru.
Webdesign pro web nebo eshop
Vzhled webové stránky nebo eshopu je velmi důležitá část projektu. Tak jak Vás zákazníci vnímají, přehlednost pro lepší manipulaci a rychlejší objednávky jsou základ. Mějte vše jednoduché, přehledné a kvalitní. Staňte se jedineční.
Správa XML-API feedů
Potřebujete napojit více dodavatelů k Vám do eshopu? Chcete mít aktuální stav a počet zboží? Chcete mít svá pravidla, aby vše pracovalo automatizovaně a bez reklamací? Chcete mít cenotvorbu? Uspořit čas i manuální práci?
Marketing / reklama
Vytvoříme Vám kvalitní analýzu, audit současného stavu, porovnáme konkurenci a cenotvorbu. Zaměříme se na individuální plán právě pro Vás, nastavíme kampaně, zvýšíme návštěvnost a obraty.