1. >
  2. Stavební práce a ostatní

Stavební práce a ostatní

Stavební práce
Máme více týmů na kompletní rekonstrukce a stavební práce. Jsme schopni zvládnout veškeré práce interiérů pro byty, BD a RD. Jelikož odebíráme materiál ve větším objemu, tak máme nasmlouvané velké slevy. Pro zákazníka je to cenově výhodnější.
Zajištění řemeslníků
Jsme schopni Vám zajistit kvalitní řemeslníky dle požadovaného oboru. Potřebujete rychle něco opravit nebo vyměnit? Pošleme k Vám řemeslníka, který vše odborně zajistí na místě. Nemusíte čekat, až se někomu uvolní čas.
Výstavba RD
Chcete mít hezký RD? Zajistíme Vám ho. Máme možnosti postavit RD (zděný do 7 měsíců a dřevostavbu do 2 měsíců). Můžete si vybrat dispozici, interiér, exteriér, atd. - Vše na míru dle Vaších preferencí a požadavků.
Přeprodej nemovitosti
Máme nemovitosti, které jsou neveřejné. Pokud ji vykoupíme, uděláme malé úpravy a veřejně přeprodáme, tak lze získat nemalé zhodnocení. Zajímá Vás to? Zavolejte nám.
Rozdělení jednotek
Máme možnost získat pro Vás nemovitost, která by proběhla menšími úpravami. Rozdělily by se jednotky samostatně a rozprodaly zvlášť. Z čehož vyjde zajímavé zhodnocení a výnos.
Úklid a stěhování
Nemáte sílu ani větší auto k stěhování? Rádi za Vás nemovitost uklidíme nebo odvezeme Váš nábytek a spotřebiče. Budete chtít i vymalovat nebo cokoliv opravit? Zajistíme pro Vás vše.
Investiční nemovitosti
Nabízíme možnost investovat v cizině do zajímavých nemovitostí. Možnost investovat i zde v ČR až s 50% zhodnocením bez rizika. Pokud Vás to zaujalo napište nám. O tyto záležitosti je velký zájem a jsou rychle pryč. Kdo dříve reaguje, získá zhodnocení.
Firemní partnerství
Pojďte s námi spolupracovat jako více firem, s kterými již spolupracujeme. Proces je velmi jednoduchý. Je jedno, zda Vy máte nemovitost a my investora, nebo opačně. Důležité je propojit kontakty a udělat rychlý obchod mezi dvěma stranami.
Nemovitostní fondy
Chcete chytře uložit Vaše finance a zhodnocovat je? Máme pro Vás zajímavé nemovitostní fondy, které Vám zhodnotí Vaše finanční prostředky. Nebo chcete jít s námi do nějaké zajímavé nemovitosti a vydělat na jejím přeprodeji?
Výkup a oddlužení
Nezvládáte splácet? Potřebujete rychle peníze v hotovosti? Vyplatit věřitele nebo potřebujete splatit dluh? Nabídněte nám Vaší nemovitost. Při zájmu ji můžeme sami rychle vykoupit, prodat za nejvyšší cenu nebo Vám půjčíme a budete mít stále možnost ji získat zpět. Zavolejte, probereme možnosti.
Spolupráce v rámci rekonstrukcí
Pracujete v RK, financích nebo jste v kontaktu s lidmi? Pojďte s námi spolupracovat. Vyděláte si více financí a budete mít větší portfólio služeb. Vašim klientům nabídnete kvalitní služby a pomůžete jim. Přece jenom v dnešní době je málo schopných řemeslníků a mají moc dlouhé čekací doby.
Doporučení bytu k rekonstrukci
Doporučte k nám klienta/známého rekonstrukci bytu nebo ať přes nás prodá jeho nemovitost a získáte zajímavou provizi za doporučení, která určitě potěší Vás a klientovi bude zajištěna kvalitní práce za rozumnou cenu v krátkém časovém horizontu. Můžete si z toho udělat i pravidelný přivýdělek.